• TEKİRDAĞ TRAC ŞUBESİ - YM1KT
    • TEKİRDAĞ TRAC ŞUBESİ - YM1KT
Üyelik Girişi
RÖLE BİLGİLERİMİZ
QRZ SEARCH
QRZ callsign lookup
Callsign lookups provided by qrz.com
Aidat Borcu Sorgulama
Takvim
DX TAKİP
YM1KT 17. YIL FİELDDAY ETKİNLİĞİ

   Bu yıl 17.' sini düzenleyeceğimiz YM1KT FIELDDAY organizasyonumuzu Naip Köyü çıkışında Kocadere Piknik Alanında yapıyoruz. Fieldday  9 Temmuz 2017 Pazar günü yapılacaktır. Organizasyon 7-8-9- Temmuz olarak 3 günlük planlanmıştır ve çadır ile gelip kamp atabilirsiniz. Organizasyona Amatör Telsiz camiamız ve Telsizciliğe gönül vermiş tüm dostlarımızı aile ortamında buluşmaya davet ediyoruz.
   
   Etkinlik günü operatör arkadaşlarımız YM1KT istasyonu olarak UHF 439.425 88.5 TX Ton rölemizde sizlere rehberlik etmek için hazır bulunacaklardır.

   Kocadere Piknik Alanı işletmesinin öğle yemeği mönüsü 10 adet Tekirdağ köfte, 1adet tavuk but, 5 adet kanat, salata ve içecek 30TL' dir. Giriş ücreti talep edilmemektedir, kamp atmak isteyen arkadaşlarımız için ise sadece çadır için günlük 20 TL ücret alınacaktır.

   Yol güzergahında Naip Köyünden sonra köprüler tek araçlıktır uyarı levhalarına dikkat etmenizi önemle rica ederiz.

   Tekirdağ merkezine ulaşan misafirlerimiz Barbaros-Kumbağ  yoluna yöneleceklerdir. Altınova-Barbaros geçildikten sonra Total benzin istasyonu görülecek, istasyon Naip köyü yol ayrımındadır. Yol ayrımından Sağa Naip köyü istikametine devam edilecektir. Naip köyü tabelası görüldüğünde köye girmeden sağ tarafa  çevre yolu tabelasını takip ediniz. Çevre yolunda köprü geçişinden sonra Şarköy tabelası takip edilecek. Baraj  girişinden yine sağ takip edilerek IŞIKLAR-YENİKÖY-UÇMAKDERE-ŞARKÖY yolu izlenecek barajın etrafından devam eden yol sizi MERMER-YENİKÖY-ŞARKÖY yönüne devam edilerek KOCADERE PİKNİK ALANI tabelasının bulunduğu  yol ayrımına getirecek yine sağ takiple piknik alanına varılacaktır.

İSTANBUL istikametinden  KOCADERE PİKNİK ALANINA  gidiş :
MALKARA  istikametinden  KOCADERE PİKNİK ALANINA  gidiş :
Yolunuz açık olsun...
  
2796 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SOLAR CONDITION
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret97007
Hava Durumu
Solar-Terrestrial Data